• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Witherspoon ua ndalon thashethemet fëmijëve

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Reese Witherspooon ua ka ndaluar fëmijëve të saj të lexojnë thashetheme.
Aktorja, e cila ka dy fëmijë, Ava 11-vjeçare dhe djalin shtatëvjeçar Deacon me ish burrin Ryan Phillipe, ka instaluar ‘çdo bllokues’ të mundshëm në kompjuterin familjar, ashtu që të rinjtë të mos kenë qasje në tregimet e tabloideve.

“Ne kemi një kompjuter të cilin ata duhet ta ndajnë, dhe ai ka çdo bllokues që mund të keni në të”.

“Po kaloj nëpër një kontroll prindëror dhe kam shtuar ueb-sajte të thashethemeve, gjëra specifike të cilat ata nuk mund t’i kërkojnë, emrin tim, emrat e tyre, dhe të gjitha gjërat”. Për momentin ato mbase thonë se po martohem, që nuk është e vërtetë”, ka thënë aktorja.
 
Top