• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Woods, ne klinike kunder varesise ndaj seksit

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Periudha delikate per kampionin e golfit, Tiger Woods nuk ka perfunduar, madje eshte degezuar ne telashe te reja.

Pasi u plagos nga bashkeshortja Eli Nordegren, e cila u hakmorr per tradhetite e tij te shumta, Woods ka perfunduar ne nje klinike te Arizonas per t’u kuruar ndaj varesise ndaj seksit. Keshtu, historia e turbullt e Woods ka hapur nje tjeter kapitull.

Sipas revistes “People”, Woods eshte shtruar ne nje pavion te specializuar ne trajtimin e varesise ndaj seksit, droges apo alkoolit. Problemet per sportistin me te pasur ne bote nisen ne muajin nentor kur bashkeshortja i shkaterroi makinen.
 
Top