• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Wyat nuk kammiqësi me Nicole Scherzinger

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Wyatt thotë se asnjëherë nuk ka pasur miqësi me Nicole Scherzinger dhe nuk është e sigurt nëse do të kthehet ndonjëherë te “Pussycat Dolls”.


Edhe pse kanë qenë në një grup muzikor, Wyatt thotë se nuk ka qenë asnjëherë e afërt me Nicole, dhe se nuk i ka pëlqyer që Nicole ka qenë zëri kryesor i grupit në të gjitha këngët.

Nicole është më shumë si dikush me të cilën punoj, sesa një shoqe.

Megjithatë duke llogaritur të gjitha turnetë dhe kohën që kemi kaluar bashkë mund të thuhet se jemi afruar”, është shprehur Wyatt.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top