• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Xhirohet UFO në mes të agimit mbi Turqi

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaDisa banorë të Turqisë mbetën të shokuar kur së bashku me këngën e gjelit në sabah kanë parë në qiell edhe një fluturake të çuditshme ngjyrë argjendi.
Njëri prej dëshmitarëve të kujdesshëm – me siguri nga dritarja e kuzhinës së tij – hapi kamerën e telefonit dhe xhiroi fluturaken e argjendtë në formë të rrumbullakët e cila praktikisht nuk prodhonte kurrfarë zhurme.
Kjo ngjarje e pazakontë ndodhi mbi qiellin e qytetit Filled, por tash për tash nuk dihet se çka mendojnë ufologët për këtë fluturake mbi qiellin e Turqisë.

Sido që të jetë kjo video është shumë e mirë dhe pas disa shikimeve mund të shihet qartë se nuk bëhet fjalë për ndonjë aeroplan komercial ose ndonjë fluturake të njohur nga njerëzit.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Xhirohet UFO në mes të agimit mbi Turqi

Mbase ka qene duke fluturuar ndonje tepsi nga dritarja komshiut perball... ku i dihet
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Xhirohet UFO në mes të agimit mbi Turqi

Mbase ka qene duke fluturuar ndonje tepsi nga dritarja komshiut perball... ku i dihet
Esht tepsija qe te kerkova un,ty,per me bo byrekun:D:D apo harrove qe e fluturove nga penxherja?:p
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Xhirohet UFO në mes të agimit mbi Turqi

Esht tepsija qe te kerkova un,ty,per me bo byrekun:D:D apo harrove qe e fluturove nga penxherja?:p
Ah po, tani po me kujtohet kur me the 'o Ufo me kthe tepsin se do boj byrekun' :D
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Xhirohet UFO në mes të agimit mbi Turqi

ma kaloni dhe mu nje tepsi qe te trembi komshiun tim,hahaha
 
Top