• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Xhubleta

Pablo

Pablito
Anëtar
Apr 7, 2020
Postime
5,544
Pikët
113
Historia e shqiptarëve ‘e qëndisur’ në xhubletë drejt UNESCO-s, studiuesit: Është katër mijëvjeçare!

E ka shpjegu Primo Shllaku me shum detaje xhubleten po se gjej dot ate doc Mandi!
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,422
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Love Xhubleten dhe me ka rastisur qe per here te pare ta shikoj nje nga afer tek restorant “ Sofra e Ariut “ aty e kane nje ne mur muze... and I was mesmerised.
 
Top