• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Xiaomi

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
50,624
Pikët
113
@SystemA

po pse kina do bej sehir... si gjithe te tjeret


Jeni VAJZE e BUKUR...ne rradhe te PARE.

Keta te TJERET i kane bere me KOHE, i bejne dhe ...TANI.

Por....jane ceshtje te sigurise kombeDARE,pranej fajin e kane kinezet dhe ruset = PERHERE.

KLM.
 

﴾®﴿

🏴‍☠️
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
359
Pikët
28
Vendndodhja
@SystemA

une gjithnje veproj me idene qe dikush me pergjon (i mbrendshem & i jashtem)
prandaj shikoj vetem "soft porn" ... me kuaj, qe te mos mendojne se jam "anomal"


ps.
Jeni VAJZE e BUKUR...ne rradhe te PARE.
...mmm me 1 ... NAAAAAAAAAAAAAAA
 

﴾®﴿

🏴‍☠️
Anëtar
Jan 30, 2014
Postime
359
Pikët
28
Vendndodhja
...redmi note 10 me 5G ?

Code:
https://www.gizchina.com/2020/05/16/redmi-note-10-and-note-10-pro-performance-revealed-by-geekbench/
https://www.91mobiles.com/hub/redmi-note-10-5g-specifications-design-tenaa/
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
2,981
Pikët
83
Vendndodhja
Tirane
Presim tna thuash pershtypjet @3d1
pershtypjet jane me superlativa....i qendroj mendimit qe per leket e shpenzuara dhe ato parametra qe te ofron, xiaomi ngelet nga me te miret per mua.
pershtypjet e para jane qe duke e krahasuar me Mi8 dhe Redmi note 8 pro eshte shume me lart.
 

Angel69

Moderator
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,162
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
pershtypjet jane me superlativa....i qendroj mendimit qe per leket e shpenzuara dhe ato parametra qe te ofron, xiaomi ngelet nga me te miret per mua.
pershtypjet e para jane qe duke e krahasuar me Mi8 dhe Redmi note 8 pro eshte shume me lart.
Une isha midis ketij modeli dhe Redmi Note 8 Pro dhe mendova se jane njesoj pak a shume. Ca diference ka me thuaj pak te lutem, dhe ndonje foto. Boh sa te besdisa
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
2,981
Pikët
83
Vendndodhja
Tirane
Une isha midis ketij modeli dhe Redmi Note 8 Pro dhe mendova se jane njesoj pak a shume. Ca diference ka me thuaj pak te lutem, dhe ndonje foto. Boh sa te besdisa
Atehere qendro tek redmi note 8 pro....jane gjysmat e lekeve.
nga sa me kujtohet perdor netflix me shume dhe 8 pro eshte fix per kete.
 
Top