• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Yjet e Hollywood në ‘Madam Tussausd’

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Muzeu i famshëm në Hollywood, i Madame Tussausd, do të ketë në mjediset e tij statuja dylli me imazhet e disa prej personaliteteve më të spikatura të Hollywood-it dhe fitues të cmimeve Oskar.


Muzeu do të jetë i hapur për publikun vetëm një ditë pas ndarjes pas ceremonisë së ndarjes së cmimeve Oskar, kështu fansat do të mund të shohin imazhin në statuja dylli, të shumë prej idhujve të tyre të kinematografisë.

Meryl Streep, Julia Roberts, Denzel Uashington, Halle Berry, Nicole Kidman dhe Morgan Freeman, janë ndër emrat e njohur të cilët tashmë do të kenë statujat e tyre në muzeun e Madame Tussauds.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top