• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ylli i muzikës r&b, Usher bie nga pozita e parë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Usher, është detyruar të kënaqet me pozitën e dytë në listën e singlave në Britaninë e madhe, pasi humbi kreun nga grupi britanik i muzikës rep, Roll Deep.


Bashkëpunimi i Usher me will.i.am, “OMG”, ra nga pozita e parë në të dytën që në javën e kaluar, me Roll Deep që morri kreun me hitin “Good Times”. Dhe, ndryshime nuk pati as të dielën pasi Roll Deep mbetën në pozitën e parë, të ndjekur nga Usher dhe këngëtari/reperi tjetër britanik Plan B, që mban pozitën e tretë me këngën “She Said”.

Grupi i muzikës dance, Pendulum, debuton në pozitën e katërt me ‘Watercolour’,derisa Aggro Santos mbyll top pesëshin me këngën ‘Candy’.

Top lista e albumeve kryesohet nga ylli televiziv Diana Vickers dhe albumi i saj debutues “Songs From The Tainted Cherry Tree”, që ka lënë Plan B dhe albumin “The Defamation of Strictland Banks” në pozitën e dytë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top