• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Yllka Deliu: Pa videoklip nuk mund të bësh emër

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Yllka Deliut* ka realizuar edhe videoklipin, titullohet “
Emër dhe femër”. Për realizimin e kësaj kënge ajo ka bashkëpunuar me DJ Flum dhe me Veton Gashin, ndërsa për videoklip i ka ndihmuar edhe Trupa e Baletit të Kosovës.

Për realizimin e kësaj kënge kam bashkëpunuar me DJ Flum dhe me Veton Gashin. Ndërsa për videoklip më ka ndihmuar Trupa e Baletit të Kosovës” ka treguar ajo për gazetën Epoka e Re.

Një këngë është gjithmonë më kualitative nëse asaj ia realizon një videoklip me koreografi të bukur.

Kam marrë lëvdata të mëdha për sa i përket videoklipit, sepse një zhanër i videoklipit të tillë nuk është punuar ende në Kosovë”, ka thënë Yllka. Ajo mendon se sot në tregun e muzikës kosovare është shumë vështirë të depërtosh nëse një kënge nuk ia realizon një videoklip.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top