• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Yllka Kuçi me disa projekte të reja

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Yllka Kuçi ka zbuluar për Telegrafi.com se është duke u përgatitur për disa projekte dhe këngë të reja.


Jam duke punuar në disa projekte dhe këngë të reja. Gjithashtu jam duke punuar në një muzikël ku kam një rol të rëndësishëm dhe i cili do të finalizohet në fund të tetorit, po ashtu jam e angazhuar në koncerte jashtë Kosovës dhe në përfundimin e studimeve master”, ka thënë Yllka.

“Jam duke punuar në një projekt me babanë, në përpunimin e disa këngëve popullore të cilat dëgjuesit do të kenë mundësinë t’i dëgjojnë gjatë festave të fundvitit”, ka folur më tej këngëtarja për Telegrafi.com

Yllka, gjithashtu ka pohuar se ka vendosur të pushojë nga festivalet e sivjetshme, sepse dëshiron të orientohet në disa projekte tjera.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top