• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Yllka Kuqi më një videoklip të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Yllka Kuqi më në fund është në televizionet tona. Ajo këto ditë po promovon atë, si në internet, ashtu edhe nëpër televizione.


Baby jam femër titullohet kënga dhe kjo është e para këngë e realizuar me videoklip e këngëtares, pavarësisht karriera e saj ka filluar vite më parë.

Këngën e ka paraqitur në programet festive për vitin e ri, ndërkohë që shpreson të pëlqehet videoklipi, sikur është pëlqyer kënga.

Sigurisht se ndjehet shumë mirë pas realizimit të këtij projekti, pasi do të ketë mundësi të jetë më e shfaqur nëpër televizione.

Yllka Kuqi është këngëtare e festivaleve, meqë ka marrë pjesë për çdo vit në njërin nga to. Ndërkaq tashmë është e angazhuar për të kënduar ‘lve’ në Oxygen shou”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top