• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Yllka Kuqi ndjehet shumë e lumtur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pas publikimit të videoklipit të parë Yllka Kuqi është shprehur se ndjehet shumë mirë.


Gjithsesi se falë punës që është bërë, si për tekstin e këngës dhe muzikën, ashtu edhe për realizimin me video, Yllka thekson se ndjehet jashtëzakonisht e kënaqur.

Gjatë gjithë videoklipt Yllka ecën rrugës, duke e kompletuar veshjen e saj me disa gjëra që u merr njerëzve rrugës, apo edhe në shitoret aty për rreth.

Ndërkohë që të ketë një ngjarje videoklipi, është vetë Yllka që kështu ka dashur gjithnjë. Videoklipi është plot pozitivitetet, në të cilën shprehet ndjenja dhe veprimi i lirë i personit, pa u mërzitur për asgjë tjetër.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top