• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Yoga dhe ski për Diellzen

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Trupin e mban gjithmonë në formë, përndryshe nuk do ishte një ndër femrat më elegante në Kosovë.


Diellza Kolgeci po i kalon më së miri këto kohë. Mezi e priste borën dhe ja tek i ka ardhur për të skiuar.

Me miqtë ajo ka qenë në një nga pikat turistike në mal dhe kënaqësia ka qenë pa limit aq sa siç thotë dhe vetë Diellza, kur ajo sijon, edhe bora ngrihet lart.

Ndërkohë sportet e ndryshme dhe relaksi që ata falin, janë pasioni i Diellzës. Ja tek e shohim në një tjetër imazh teksa qetësohet duke bërë Yoga, aq të pëlqyeshme për të./bluetooth/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top