• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
I kemi parë gjithmonë serioze, duke dhënë deklaratat e eprorëve të tyre dhe duke iu përgjigjur gazetarëve… por sot ja tek i shohim jashtë zyrave përkatëse… jashtë protokolleve dhe veshjeve të imponuara.


Juela Meçani, zëdhënësja e Kryeministrit Sali Berisha dhe Erla Mëhilli, zëdhënësja e Partisë Demokratike duke pozuar në një foto kujtim, gjatë një nate në një prej pub-eve të kryeqytetit.

Juela e trukuar, dhe e veshur këndshëm me një fustan të zi elegant, ndërsa Erla duket sikur e kanë sjellë me pahir në këtë ambient./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

Juela e trukuar, dhe e veshur këndshëm me një fustan të zi elegant, ndërsa Erla duket sikur e kanë sjellë me pahir në këtë ambient.
haha haha

Me siguri ju kan ''THEN'' qe te vin ktu ( jo sipas deshires) ...:)

Meri a duhet me qen zedhenese per tu be V.I.P ? :O :p
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

Duhet te jene ato qe na tregojne qe Shqiperia po perparon,si te thuash njerezit sot ne Shqiperi nuk kane pergjigjesi as per punen qe bejne e as per punen qe perfaqesojne.
Vashdim tradite,faji eshte gjithmon i sistemit.
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Përgjigje e: Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

Bejne edhe keto sikur jan vipe ...
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

thua kan ber stiptizem keto dhe me vrap ti kritikojme..
eshte faji i tyre se gazetat apo revistat nuk kan cfare shkruajne edhe i mbushin faqet me gjera pa vlere...
sikur keto kan vetem jeten para mikrofonit edhe nuk duhet te argetohen...
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
14,664
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Zëdhënëset e PD-se në jetë nate

Abordazh, nuk po i shan njeri. Ne thjesht po admirojme shprehjen e fytyres se ketyre vajzaven kur nuk jane te detyruara te genjejne.
 
Top