• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zahia Dehar: “Minorenia” që çmendi Frenk Riberi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Zbulohet më në fund edhe identiteti i vajzës minorene, që “çmendi” tre futbollistë të kombëtares franceze, Frenk Riberi, Sidnej Guvu e Karim Benzema. Ajo quhet Zahia Dehar dhe është me origjinë marokene.


Në rrëfimin që vajza ka bërë në polici dhe që është publikuar në gazetën Le Monde, bëhen të ditura detaje të frikshme mbi raportet e saj me yjet e kombëtares së “Gjelave”.

Ajo ka pranuar se ka kryer raporte seksuale kundrejt pagesës me Frenk Riberi, i cili ndodhet në qendër të hetimeve, por një rrëfim më shokues duket ai për Karim Benzema.

Zahia u ka thënë prokurorëve se me sulmuesin e Realit kishte raporte që në vitin 2008, pra kur ajo ishte 16 vjeçe. Më pas, ajo është frekuentuar rregullisht nga Frenk Riberi që e merrte në Mynih me avion privat kur vajza ishte ende 17 vjeç.

I fundit ka qenë Sidnej Guvu, sulmuesi i Lionit. Gjithsesi, nga fotot e publikuar nga mediat franceze, Zahia është konsideruar një bukuroshe vërtetë e klasit të lartë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top