• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zajmina me një set fotografik

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
E veshur me një këmishë të bardhë, poshtë së cilës duken hiret e trupit dhe të gjoksit, Zajmina, më seksi se kurrë, është fotografuar në plazhin e Qeparosë.


Bukuroshja shqiptare do të jetë personazhi kryesor i kopertinës së revistës “Anabel” në numrin e saj të korrikut.

Në një prononcim për \”Bluetooth\” redaktori i modës i kësaj reviste, Niko Komani, bëri të ditur se Zaimina “është shndërruar në një siçiliane seksi frymëzuar nga gratë bukuroshe të kinemasë italiane si Çoçarja apo Malena”.

Për herë të parë në historinë e revistave shqiptare, set-i fotografik ka një përmbajtje dhe është realizuar në formën e një mini-filmi i cili do të publikohet në revistën “Anabel”.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top