• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zajmina, në një bashkëpunim të nxehtë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Tiranë,-Viti 2010 për Zajmina Vasjarin ka ecur vaj. “Për mua 2010 ka qenë një vit i mbushur me angazhime profesionale. Besoj se kam arritur shumë nga objektivat e mia në fushën e muzikës, duke pasur parasysh suksesin e klipeve gjatë atij viti, si dhe garat ku kam qenë e pranishme, si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri. Për 2011, jam duke punuar që në ditët e para dhe shumë shpejt do të prezantohem me një video të re dhe në projektet e mia është edhe një bashkëpunim, por mbetet surprizë”, përfundon Zajmina, duke ngritur kështu dyshime mbi bashkëpunëtorin e saj, shkruan revista Bluetooth
 
Top