• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zajmina perkrah DMC

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Koncertet verore e kanë bashkuar këtë herë me reperin DMC.


Këngëtarja Zajmina Vasjari shihet në këtë foto e përqafuar nga reperi ndërsa ka përfunduar performancën e saj në një nga koncertet e saj, të cilët kanë qenë vërtetë të shumtë në qytetet bregdetare të Shqipërisë.

Këngëtarja e cila prej pak kohësh është kthyer në një brune të vërtetë duket se po e shijon më së miri suksesën e këngës së saj “Problem”, këngë që është komentuar jo pak për stilin ndryshe të këngëtares seksi. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top