• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zajmina: Skena e krevatit ka qenë më e lodhshmja

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Asnjëri nuk e mendon dot vajzën e bukur, seksi dhe të suksesshme në muzikë, si një nxënëse të 10-ës...Zajmina Vasjari, e cila ka befasuar sërish gjithë publikun shqiptar me klipin e ri, këngën dhe look-un tashmë të ndryshuar. Sipas Zajminës, skenat më të lodhshme dhe komike në klipin e ri kanë qënë ato me krevatin. “Skena e krevatit ka qenë më e lodhshmja dhe komikja njëkohësisht për mua. Ka zgjatur shumë më shumë se të tjerat, pasi unë isha me taka sipër krevatit dhe për pjesët kur më duhej të ecja, janë bërë pafundësisht dubla ngaqë më ngatërroheshin këmbët dhe rrëzohesha”.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=T0FTX4Cpq8s"]YouTube- Zajmina Vasjari-Problem NEW 2010 HD (Official Music Video)
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Zajmina: Skena e krevatit ka qenë më e lodhshmja

aman dava k....:S mfalni per shprehjen po kam nje antipati per te...
 
Top