• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zana ngec ne maje te nje peme

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Zana Krasniqi është një vajzë shumë e hedhur, dhe kur bën ndonjë prapësi e pëson. Teksa ka qenë duke u ngjitur në një pemë, Zana ka ngelur në majë të saj dhe nuk ka ditur sesi të zbresë.


Kjo zbritje paksa e sikletshme ka bërë që flokët t’i ngelen mes degëve, ndërsa nga dekolteja është duke i dalë më shumë se asnjëherë në pah gjoksi.

Por, në këtë situata, duket se modelja Zana nuk e vret mendjen për pamjen e pakëndshme që mund të lërë për ata që e shohin, e vetmja gjë që duket se mendon në ato çaste është sesi të zbresë nga pema.

Gjithsesi, miqtë e saj kanë arritur ta fiksojnë këtë çast për t’i kujtuar modeles prapësitë e saj…!Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top