• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zanfina: Ishte një sezon i ngjeshur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Zanfina Ismajli ka treguar se pas një sezoni të ngjeshur veror, e meriton një pushim relaksues.


Pas një sezoni shumë të ngjeshur veror, mendoj se e meritoj një pushim, por kjo nuk do të thotë se unë e kam lënë muzikën anash”, ka thënë Zanfina.

Këngëtarja*kosovare gjithashtu ka zbuluar se është duke u përgatitur për këngën e saj më të re, të cilës së shpejti do t’i bashkëngjitet edhe videoklipi.

“Jam në përfundim të këngës më të re. Por nuk dëshiroj të zbuloj asgjë, sepse dëshiroj që gjithçka të shkojë mirë. Kjo këngë gjithashtu do ta ketë edhe videoklipin sepse unë mendoj që mënyra më e mirë e promovimit të një kënge është klipi”, është shprehur më tej Zanfina. /Telegrafi/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top