• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zanfina unë do bëhem avokate

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
E bukur, joshëse, këngë hite, koreografi provokuese që mbajnë emrin Zanfina Ismajli.


Ka mbaruar studimet për drejtësi e në një të ardhme ajo parashikon të vesh kostumin e avokates.

Por deri atëherë Zanfina premton se do t’i shërbejë muzikës dhe fansave që e ndjekin dhe vlerësojnë.

Pas shumë vitesh besoj se do të jem një avokate dhe do punoj atë profesion.

Ndërsa këngën e kam në shpirt dhe ka kohë derisa të vendos të merrem me avokaturë” shprehet Zanfina. (Bluetooth)Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top