• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zbulohet i dashuri i ri i Çiljetës

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Natyrisht është e kuptueshme se një lajm i tillë të vë pak në siklet, por tashmë në rrethet e artistëve të gjithë e dinë se Çiljeta dhe Romeo nuk janë më bashkë.


Ata që dikur u quajtën si një çift model, janë ndarë pas disa vitesh lidhje dhe fejese zyrtare. Dhe vetëm disa javë më pas, këngëtarja seksi është lidhur me një tjetër djalë dhe këtë të re nuk ka nxituar që t’ua thotë mediave por e ka publikuar në faqen e saj personale në face book.

Aty ku gjithkush mund të deklarojë marrëdhënien, ajo ka vënë emrin e të dashurit të ri, Endri Demi. Sipas rrëfimeve të miqve të saj, Çiljeta e ka njohur Endrin në një nga lokalet e Bllokut dhe djali i ka thënë që në bisedat e para që e ka pasur fiksim ta njihte dhe të bisedonte me të.

Endri është nga Tirana, 23 vjeç dhe vazhdon studimet për juridik. Kësaj here, mesa duket Çiljeta ka vendosur që të bindet mirë për zgjedhjen e saj, para se ta bëjë atë publike në media.


Ndërkohë nuk ka lënë pas dore projektet muzikore, duke mbyllur pak ditë më parë xhirimet e klipit më të ri që do të transmetohet pas 10 ditësh. Kënga “Next episodes” është vazhdimi i këngës “Deja vu” dhe ka të njëjtin staf, si kënga e vitit të kaluar.

Aty Çiljeta paraqitet me veshje indiane pasi edhe motivet e këngës janë të tilla. Fotot që po ju paraqesim janë bërë gjatë momenteve të xhirimit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

xhori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 10, 2016
Postime
915
Pikët
0
Vendndodhja
MARCHE
Përgjigje e: Zbulohet i dashuri i ri i Çiljetës

i paska ven briret sales kjo lufa
 
Top