• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zbulohet injekcion në Indi për të duruar takat e gjata

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Klinaka të shumta në kryeqytetin e Indisë New Delhi kanë zbuluar trendin e fundit për gratë.
Ky trend nënkupton Injeksion për të rritur rezistencën ndaj takave të larta.

Injekcioni kushton 250-330 euro dhe konsiston në futjen e acidit ialurinik në shputën e këmbës që krijon 'kushineta' artificiale dhe që rrit rezistencën e këmbëve.

"Doktorët që injektojnë në këmbë këtë substancë kimike ajo si e tillë eliminon dhimbjen për të paktën 9 muaj", shpjegon 'Times of India".
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Zbulohet injekcion në Indi për të duruar takat e gjata

e di :) prandaj e postova direkt per ty ;)
 
Top