• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zbulohet një tjeter ?monster?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Banorët e një qyteti të vogël në Kanada u tmerruan kur pane se nga liqeni i qytetit të tyre kishte dale trupi e një gjallese bizare.


Kjo krijesë e pazakontë, trupi i të cilës është i mbuluar me qime të shpeshta është zbuluar nga dy infermiere në qytetin Kitchenuhmaykoosib në Ontario, te cilat po shetisnin qentë e tyre buze liqenit.

Sipas agjencise së lajmeve,”news.com” nje nga qente filloi ta nuhasë në breg të liqenit, ndërsa gratë zbuluan se çfarë po nuhaste qeni, por mbetën të shokuara kur qeni filloi të tërheqë më në breg krijesën e çuditshme.

Rreth kësaj gjallese filluan të grumbullohen shumë njerëz kureshtare të cilët e fotografuan dhe filluan te marrin në pyetje dy infermieret, ndërsa më pas u larguan duke lënë kafshën e ngordhur në plazh.

Kur disa banorë u kthyen më vonë trupi i gjallesës ishte zhdukur.
Edhe pak kohe me pare u gjet ne breg ne kete zone, nje tjeter krijese e cuditshme e cila u pagezua me emrin “monstra e Montaukit”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Zbulohet një tjeter ?monster?

sa e shpifme
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Zbulohet një tjeter ?monster?

Si u zhduk?
 
Top