• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zefi në gjurmet e Hitlerit

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Është zbuluar më në fund idhulli që ka pasur përjetësisht aktori i humorit Zef Deda.


Sigurisht që më parë ai nuk mund ta pohonte lirisht se pas kujt ishte i afeksionuar, por sot është shumë më thjeshtë të shprehësh dëshirat, jo vetëm me fjalë, por edhe me gjeste e mimikë.

Një krehje flokësh e lëpirë, mustaqet e pakta, dhe ja, nuk ka aspak diferencë nga Hitleri. E të mos mjaftojë vetëm ai, në të njëjtën mënyrë ka trukuar edhe nipin e tij.

Por, ai flokët në të kundërt, për të krijuar edhe një harmoni interesante. I gjithë ky moment fokusohet në një foto, dhe ja, çfarë të shohim… Hitleri ripërtërihet në kohë dhe vjen në formatin e aktorit të madh Zef Deda./BLUETOOTH/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top