• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri 2021.

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,231
Pikët
113
Lulka pa patronazhist, pa blerje votash, e pa vjedhje industriale, pa mafian e pa oligarket ne anen e tij, i fitoj 40% te votave. E pse po u deshka qe te jap doreheqjen ? jo po te sjellin ne krye partie nje drogiraq ekuivalence te Surrelsit edhe te ja fillojne cosa nostrat betejen politike ta shenderrojne ne skene calabrese.

Kush, ke e vrete te parin, ti ngrehe edhe altarin.


 

Persona

:)
Anëtar
Jan 31, 2012
Postime
16,676
Pikët
113
Ashtu aaaa? Kush kjo maria iher? :)
Njera qe fliste percar, pa pergjegjesi. :)

Ata femije me cfare t'i mbajne nese i heqin nga puna? Nese e bejne te gjithe mundet edhe te behet ajo qe thua ti, e aq mire do ishte po te ndodhte. Por ne keto kushte, shumica e njerezve jane me duart lidhur.
 
Anëtar
Mar 1, 2012
Postime
5,759
Pikët
113
Duke pare se ca malli i kemi cunat dhe ca malli gocat e atij vendi, me mire te provoje ndonje grua PD.

Ajo Voltana Ademi mua per vete mu duk burrneshe fare. E ta imagjinosh qe ne Shkoder kush i del Tomes kundra ha plumbin kokes ne mes te dites me diell.
Nuk e vejne Voltanen ata jo. Voltana do t'i nxirrte gjith ish-sigurimsat e ish-komsat jasht! I zgjedh te bindshem e te hijshem salveri. Sa me shum ata paraqiten te dobet, aq me shume i rritet "rybja" pusht-salverit ...
 
Top