• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri 2021.

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
28,043
Pikët
113
me kujtohet nje shprehje famose e tim eti 30 vjet me pare kur thoshte:
- Me rrena e kan mor pushtetin mer bir, me rrena do ta mbajne! S'ka asgje te mire prej rrenave/genjeshtrave!
Rendesi ka qe popdhi te mbaje ne goje gerneten,..;)

 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
3,788
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Abetaren e dulles?!? Kurrsesi! I keni dal per zot juvej, bijt e bijat e eterve e mamajave nomenklaturiste ...:sneaky:
Po ti bir i kujt je...?
Kush eshte etaloni qe ndan komunistet nga antikomuniste? Ose "demokrate" qe quhen ne Ellbenia?
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
28,043
Pikët
113
 

shoku_tanku

Fatos Nano president.
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
32,841
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Po nuk e pate mendjen te krefin kta.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
12,431
Pikët
113
Akoma me zgjedhje ju... iku mbaroi ajo punë..
Ed ramazoni vitin e dytë e mbaro a se mbaro... kjo është çështja
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,274
Pikët
113
Vendndodhja

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
13,724
Pikët
113
Do i perserisin degjova apo zera posht e perpjet?
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,954
Pikët
113
A su lodht ndonje cik?
 

Helena

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
22,954
Pikët
113
Ça po thua, Luli tha tani fillon beteja...deri në fitore.
Dhe ky s'ka lën betejë pa fituar deri tani. :p
Mire Luli se ate pune ka,po juve ckerkoni... apo per mbeshtetje😆
 
Top