• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare në Shqipëri 2021.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,247
Pikët
113
Vendndodhja

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
8,187
Pikët
113
Vendndodhja
Diku nëpër Shqipëri, lindur anës së Drinit të Zi.
Ismet Drishti ka numeruar 10 fakte qe tregojne se sa te ndershme ishin zgjedhjet
10 fakte e prova të pakundërshtueshme që zgjedhjet kanë qenë të lira e të ndershme dhe nuk janë vjedhur!
1. Një gjë të tillë e deklaron Frrok Çupi.
2. Këtë gjë e konfirmon Spartak Ngjela.
3. Po kështu deklaron Taulant Balla.
4. E bindur për këtë është edhe Elisa Spiropali.
5. Në makinën pa targa në ngjarjen e Elbasanit nuk kishte materiale zgjedhore deklaroi drejtori i policisë së shtetit Ardi Veliu. Person me moral të padiskutueshëm.
6. Edhe nëse janë kapur persona të dënuar për drogë, ata e kishin kryer dënimin dhe quhen të rehabilituar.
7. 40 milion eurot e shpërndara para zgjedhjeve u duheshin qytetarëve.
8. Punësimet ishin të përkohshme, do hiqen prap, pra s’ka problem
9. Zhulsi (Zylja) dhe Kresh Spahiu çertifikuan rezultatin
10. Rama nuk rren kurrë!
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
27,754
Pikët
113
Puthja e Borëbardhës dhe votuesit të Rilindjes që iu prishën shtëpitë!
Nga
27.al
-
4 maj, 2021
0
22

Nga Dritan Kaba
Pas lajmit të fillimit të prishjeve të ndertimeve në proçes legalizimi pa dëmshpërblim, ku njerëzit qahen se janë votues të Rilindjes, nje lajm tjetër po ben xhiron e Botës.
Sipas shoqatave të artistëve në Hollywood, atyre të njohura me emrin “Me Too” dhe shoqatave për mbrojtjen e të drejtave të grave, Borebardha na qënka puthur pa leje nga Princi i Kaltër.
Po sipas tyre puthja e dhenë nga Princi, i cili ktheu në jetë nga gjumi ku ishte venë nga Shtriga Mbretëreshë me anë të mollës, të cilen Borebardha e kafshoi, ishtë puthje pa konsesusin e vetë Borebardhës. Keshtu kjo puthje mund të quhet edhe përdhunim në grup se ishin Shtatë xhuxhet që i kerkuan Princit ta puthtë.
Po sipas kesaj amalgame leftistesh, puthja e Princit mund të ndikoje keq tek të rinjtë dhe fëmijet se i meson ata të puthin njerëzit pa dëshiren e tyre dhe i bën ata ngacmues seksual ose ndryshe me gjuhë të thjeshtë i meson keq. Ndaj shoqatat kanë kerkuar të hiqet pjesa e puthjes se Princit pa deshirën e Borëbardhës.
Po kështu Hollyëood, që jep skena përdhunimesh masive, vrasesish “simpatikë”, shpërndares të medhenj droge që kthehen në heronj apo përdhuenuesish të tjere që filmat e Hollyëood i nxjerrin simpatike dhe të ditur, puthja e Princit eshtë e tmerrshme dhe antiedukative.
Gjithashtu po të njejtët kërkojnë të saktesohet mosha e Borebardhes sepse ajo mund të jetë minorenë dhe akti i puthjes eshtë edhe më shume “skandaloz”. Megjithese ata kanë prodhuar filma ku minorenët jo vetëm bejnë seks dhe marrin droge, por janë edhe vrases gjakftohtë, pjestarë bandash edhe deri tek vrasjet e prinderve të tyre. Por këto filma nuk prishin edukimin e femijeve dhe të rinjve.
Puthja e Borëbardhës eshtë shkatërruese.
Njesoj si votuesit e Rilindjes që qahen pse po u prishen shtëpitë në proçes legalizimi dhe shkuan e votuan atë.
Ndonëse larg si shembuj, por kanë të njëjtin përfundim.
Votuesit e Rilindjes, njesoj si leftistët në Hollywood, “i shqetësontë” luku përendimor i Bashës dhe Opozitës dhe shkuan votuan, sic e pohojnë vetë, bandën e Rilindjes.
Eh sa afer edhe larg janë ndodhitë.
Ngelem në pritje të komunikatës së Evis Kushit që me mbeshtëtjen e Taulant Balles të marrin një vendim në Parlament ku hiqet Borebardha nga çdo tekst mesimor dhe librat me historinë e saj të hiqën nga qarkullimi.
Shpresoj që e gjitha kjo të nisë nga një Letër e Hapur e Ismail Kadaresë, ku ai dënon me forcë puthjen jo konsensuale të Princit.
 

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
32,939
Pikët
113
akoma mereni me zgjedhjet ... iku mbaroi ai muabet lol
 
Top