• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi.25 prill 2021.

Status
Temë e mbyllur.

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
6,033
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
“Mendoj do ishte e dobishme nëse KQZ do të siguronte që celularët të mos lejohen në qendrat e votimit. Siç thashë, unë bisedoj me njerëzit, lexoj lajmet, shoh TV dhe e kuptoj që një nga metodat e preferuara është që njerëzit të fotografojnë për kë votuan dhe pastaj…”, tha ambasadorja.

 

ciarli

subzero
Anëtar
Apr 25, 2018
Postime
1,579
Pikët
113
...DIHET KUSH DO FITOJE nje tjeter Biden shqiptar!
bota tanime ka filluar te luaje nje loje te re politike ate te pasquintave ku nuk shqetesohen me nga gjinkallat mediatike apo ngaterresat me popullin. tanime zgjidhen vegla kryekeput, njerez pa ndonje karakter, fanatizem apo sqime te vecante dhe keta nderrohen 1 here ne disa vjet!
 

luleshtrydhe

V.I.P
Anëtar
May 4, 2016
Postime
13,510
Pikët
113
Ka tradhti burra, jo llafe ☹ kan nda tepsin pergjysem , neve te na rrojne idealet 😅 e varja se mos kemi pasur ndonjehere drejtues te vertet ne, po me palaço qe zgerdhihen lart e posht e koka bosh
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,247
Pikët
113
Vendndodhja
"130 milionë lekë (rreth 1.3 milion USD) do të jetë shuma në total që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të ketë në dispozicion për fushatën e partive..."

Shqiptarët po vdesin nga Covid, por fondet e Partive nuk pësojnë asnjë ulje. Të gjitha këto para duheshin shpenzuar për shëndetin e njerëve.

1613068080297.png
 

Pjer Thomas

V.I.P
Anëtar
Dec 18, 2014
Postime
4,756
Pikët
113
"130 milionë lekë (rreth 1.3 milion USD) do të jetë shuma në total që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të ketë në dispozicion për fushatën e partive..."

Shqiptarët po vdesin nga Covid, por fondet e Partive nuk pësojnë asnjë ulje. Të gjitha këto para duheshin shpenzuar për shëndetin e njerëve.
kjo shume eshte qesharake, `dance`
 

Marla

+ -
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,336
Pikët
113
Ne fakt me ate opozite dhe Lsin e mones, i gjati eshte ne avantazh. E mira do ishte bojkoti!
Dhe une pro bojkotit jam. Por ska vlere dhe bojkoti. Qeveris ai dhe me votat e administrates publike.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,247
Pikët
113
Vendndodhja

Marla

+ -
Anëtar
Apr 3, 2020
Postime
4,336
Pikët
113
prit se ka kohe deri ne prill. Do zihen prap
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,377
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Muhabet I konsumuar ky tashme .. dihet qe perballe 2 te tjerave .. Edi duhet ta marri perseri .
 

Elvis_Mason

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2020
Postime
1,214
Pikët
113
Vendndodhja
Ne kerkim te kohes se humbur
Mendova se i shpetova prangave diktatures se eger komuniste , por jo ,ne fakt u gabova. Atehere i burgosur shpirterisht apo fizikisht , apo te dyja njekohesisht , ndersa sot e 30 vjet anarshi i roberuar ne liri. Atehere kisha kembet por sme lejonte diktatura te vrapoja pas endrrave te mia , Ndersa sot jam i lire fizikisht , te vrapoj pas endrrave te mia , por jam i prangosur shpirterisht , dhe nuk mundem ti ndjek dot endrrat e mia. Shume here rri dhe mendoj, nese jam une i vetmi i pafat ne kete vend , qe te rend pas endrrave te mia dhe ti bej ato realitet , apo sherbetoret e djallit mi kane prere rruget e fatit? A jam vec une i atille apo mbare populli im? Nese jam vec une i atille, atehere duhet ta gjej problemin tek vetja. Nese tere populli po perjeton te njejtin fat si une, atehere duhet te kerkojme fajtorin qe na ka prangosur shpirterisht. Nuk e kuptoj nese populli ka frike nga kjo qeveri terroriste qe ushtron dhune fizike dhe psikologjike ndaj popullit , apo nuk arrin te kuptoje qe ka rene ne kthetrat e kesaj qeverie qe i thith popullit gjakun cdo dite si shushunja e etur per gjak? Sidoqofte arsyeja , populli nuk duhet te hesht, nuk duhet te kete frike , por te luftoje per te drejtat e veta me cdo mjet te mundshem. Nese ne akoma vazhdojme te heshtim, ata me shume do ta forcojne bindjen e tyre qe kane te drejte dhe jane te paprekshem. As SHBA as Evropa nuk do te na i sjelli te drejtat tona mbi tavoline. Ata thjesht do ti miratojne, kur ne si popull ti kemi shtruar vet mbi tavoline. Me syte nga qielli s kemi cfare te presim vecse lindjen e diellit qe ne mengjes na jep shprese ,dhe ne mbremje perendimin e diellit , qe na fal endrra.
Zgjohu popull! Dhe pse vone, mundesia eshte per te fituar te drejtat qe na takojne dhe te jetojme si qytetare te lire.
Vota eshte kulture dhe vlersohet ne vendet demokratike , por jo ne nje shtet qe ka 30 vjet anarshi.
V.H
 

ilia spiro

V.I.P
Anëtar
Sep 30, 2010
Postime
1,214
Pikët
63
Edhe nje mandat 21-25 kemi Edin dhe PS-ne, sepse e meritojne, e PS nuk eshte parti me mentalitet rural. Patjeter qe nuk jane te perkryer, por nuk ka me te mire.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top