• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zgjedhjet parlamentare ne Shqiperi.25 prill 2021.

Status
Temë e mbyllur.

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,468
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Ore cfare problemi eshte opozita kur Rama po ja leron deri në place popullit dhe opozites.
bishtin Ja kreh Amb Ameriqane dhe Europa. Ca te beje opozita?
problem eshte masa qe ka ul kurrizin dhe duron.
Se nuk jep shprese vella.....Nuk voto njeri qe i ngal ngel dy pare mend ne koke Sali,Ilir dhe Ramsi.
Masa ka ul kurrizin dhe duron se ka humbur shpresat,nuk ka kush organizoje ....nuk shihet ne horizont nje Albin ose ndonje Vjose si ne Kosove
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
4,639
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Se nuk jep shprese vella.....Nuk voto njeri qe i ngal ngel dy pare mend ne koke Sali,Ilir dhe Ramsi.
Masa ka ul kurrizin dhe duron se ka humbur shpresat,nuk ka kush organizoje ....nuk shihet ne horizont nje Albin ose ndonje Vjose si ne Kosove
Atehere zgjidhja eshte te mbajme keta qe spo ngopen se piri gjak?
Ka ore plot por ky sistem nuk i le te dalin. Nuk them votojne tre legenat por te cohen si mase dhe Ta permbysin sistemin pastaj dalin edhe Albina edhe me te mire se Albina.
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,143
Pikët
113
Se nuk jep shprese vella.....Nuk voto njeri qe i ngal ngel dy pare mend ne koke Sali,Ilir dhe Ramsi.
Masa ka ul kurrizin dhe duron se ka humbur shpresat,nuk ka kush organizoje ....nuk shihet ne horizont nje Albin ose ndonje Vjose si ne Kosove
Ca ka bere ky Albini qe e ngrini ne qiell kaq shume?? Me bere kurioze. 🤨
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,468
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Atehere zgjidhja eshte te mbajme keta qe spo ngopen se piri gjak?
Ka ore plot por ky sistem nuk i le te dalin. Nuk them votojne tre legenat por te cohen si mase dhe Ta permbysin sistemin pastaj dalin edhe Albina edhe me te mire se Albina.
E kush na qenkan keta....??? Rudina,Xhozi,Patozi,Lymi apo keta te tjeret qe bredhin pas Bashes.
Ta gezojme Ramsin dhe nja 4 vjet minimumi.
Para 4 vjetesh kur dikutonim ketu per zgjedhjet kam pas thene qe e keqja me e mire eshte Rama, kete radhe nuk e them dot se edhe ky njelloj si ata eshte bere.
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,468
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Ca ka bere ky Albini qe e ngrini ne qiell kaq shume?? Me bere kurioze. 🤨
Nuk ka bere deri tani se nuk dime cfare do beje....beri ama ate qe i dha shprese njerezve se dicka do ndryshoje.Per ate cfare do beje do gjykohet ne zgjedhjet e ardheshme.
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
4,639
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
E kush na qenkan keta....??? Rudina,Xhozi,Patozi,Lymi apo keta te tjeret qe bredhin pas Bashes.
Ta gezojme Ramsin dhe nja 4 vjet minimumi.
Para 4 vjetesh kur dikutonim ketu per zgjedhjet kam pas thene qe e keqja me e mire eshte Rama, kete radhe nuk e them dot se edhe ky njelloj si ata eshte bere.
Hahaha Hajde llogjike, po Pse ore keta e kane prone Shqiperine, ore duhet rrezuar sistemi, ska pse mbajme keta legena.
Edhe keto 4 vjet do ikin edhe ata qe jane aty me keto rritme.
Epo sic thote lidri suprim emigrimi eshte gje e mire.
Nejse mbajeni Ramen, spiroallen, balle-palle qe kjo shaloje edhe 4 vjet Te tjera deri sa te vije nje i sakte.;)
 

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
7,153
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë
Hahaha Hajde llogjike, po Pse ore keta e kane prone Shqiperine, ore duhet rrezuar sistemi, ska pse mbajme keta legena.
Edhe keto 4 vjet do ikin edhe ata qe jane aty me keto rritme.
Epo sic thote lidri suprim emigrimi eshte gje e mire.
Nejse mbajeni Ramen, spiroallen, balle-palle qe kjo shaloje edhe 4 vjet Te tjera deri sa te vije nje i sakte.;)
Si do e rrëzosh Ramën ?
Me kë do e zëvendësosh konkretisht ( jo me ëndrra ) ?
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,468
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Hahaha Hajde llogjike, po Pse ore keta e kane prone Shqiperine, ore duhet rrezuar sistemi, ska pse mbajme keta legena.
Edhe keto 4 vjet do ikin edhe ata qe jane aty me keto rritme.
Epo sic thote lidri suprim emigrimi eshte gje e mire.
Nejse mbajeni Ramen, spiroallen, balle-palle qe kjo shaloje edhe 4 vjet Te tjera deri sa te vije nje i sakte.;)
Hajde llogjike hajde.....ikni se ai vend nuk behet...kete thone edhe disa pordhitikane ketu.
 

3d1

V.I.P
Anëtar
Aug 5, 2011
Postime
4,468
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Je me mua në ate qe kam thene apo me citove gabimisht se spo Ta kuptoj konteksin?
Edhe keto 4 vjet do ikin edhe ata qe jane aty me keto rritme.
Epo sic thote lidri suprim emigrimi eshte gje e mire.
Ju e shkruajtet kete me duket
Dhe eshte fraza qe qarkullon ne Shqiperi ,sidomos keto vitet e fundit.
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,143
Pikët
113
Eh sa qejf do kisha por kam zene rehat ketej anes lumit.;)
Por do te nis ca nga BLM qe Te Te suportojne me protesta.:)
Ca llogjike , je gjoja dhe ne USA 🙄 ta rrezojne thote, Po se mos doli tjeter aty qe ta konkuroje.do dali thua ti?? Kur pra??! E mos m’thuaj si le Rama me dal ndonje ‘Albin’ ne horizont. Shqipot te gjithe korruptohen. I predict pas Rames vjen Veliaj.lol
 

Tiku

YshForti….
Anëtar
Feb 11, 2021
Postime
4,639
Pikët
113
Vendndodhja
Kalimthi neper Bote.
Ca llogjike , je gjoja dhe ne USA 🙄 ta rrezojne thote, Po se mos doli tjeter aty qe ta konkuroje.do dali thua ti?? Kur pra??! E mos m’thuaj si le Rama me dal ndonje ‘Albin’ ne horizont. Shqipot te gjithe korruptohen. I predict pas Rames vjen Veliaj.lol
Ore po Ta mbajne ore Une thjesht opinion jap, nqs Rama eshte e vetmja specie qe drejton ate turme Ta mbajne deri sa ta qajne sic bene me Enverin. Pastaj Te ngrihen Te djegin e Te therrasin liri demokraci.
 

kreksi

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2012
Postime
3,735
Pikët
113
Vendndodhja
France.
Pse te votoje Jugu per personat e partin e Veriut si Luli me veshët e vocerr...e kompani...pra, ma mire prap do votoje per Ramazotin...
Veriu veti ia ka bere siç ia beri Isa Mustafa LDK-es, njashtu duhet likuidohet edhe kjo parti se nuk i vlen...
Si te falimentohet kjo parti, nje lopë shterrp ?

Duhet qe edhe Veriu komplet te votoje per Jugun, partin Socialiste qe ta mbaje edhe kete mandat, per inat te nuses, le te me vdes djali...!
Pas kater vite Veriu del me nje parti te re ndertuar prej gerrmadhave te kesaj PD-es...ne dore ta marri nje gjenerat e re perfituesish qe do ti mbledhi perfituesit bashke, Verior-Jugor, do behej nje parti e perbindsheve...
Prej Vlores e tej n Shkoder ska me pas politikan qe di ta qeveris vendin edhe per 5 dekada...
E vetmja shpres, konfederata me Kosoven ?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top