• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zhduket trupi i James Brown

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Amulli dhe panik për familjarët e këngetarit James Brown që ndërroi jetë para 4 vjetësh në moshen 73 vjecare.


Trupi i babait tim është zhdukur”, shprehet vajza e tij, LaRhonda Pettit ne “Daily Mail”, duke hedhur hije dyshimi për vendndodhjen e eshtrave të kengetarit, vdekja e të cilit mendohet se u shkaktua nga një pneumoni në mushkëri.

Jam e bindur se në këtë histori ka dicka që nuk shkon. Ka mijëra të dyshuar për vdekjen e tij dhe mënyra e vetme për të zbardhur shkaqet e vërteta të vdekjes është autopsia. Nuk arrij ta kuptoj pse nuk është bërë një gjë e tillë më përpara”, shton ajo.

Në vijim vajza pranon se i ati përdorte droga të jashtëligjshme, por shtoi se ishin ilace kundër dhimbjes. LaRhonda Pettit është një prej 12 femijëvë që pas vdekjes së Brawn ka konfirmuar se është fëmija i jashtëligjshëm i këngëtarit.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top