• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zhurma që urreni më shumë?

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

Kembanen dhe Hoxhen! Me zhurma acaruese nuk ben vaki, njera ne 4:30 te mengjesit dhe tjetra ne 6:00.
 

born_to_love

elektron i lire
Anëtar
Mar 6, 2010
Postime
87
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

Xhurma qe urrej me shum eshte zhurma qe del kur gervisht xhamin
 

Fatjoni

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Tirone
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

Matrapiku kur qan betonet e kam tmerr Derrrrrrrrrrrrrrrrrrr Derrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr me bejne veshet edhe 3 dite me pas ashtu :D
 

iva11

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 7, 2010
Postime
17
Pikët
0
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

tel me dridhje qe ne pike te mengjesit vdekjeeee
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

Zhurma trapanit..
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

çdo lloj zhurme jam mesuar sepse te jetosh ne nje qytet teper te madhe do zdo mesohesh....por me shume > uuuuu me fut tmerrin zhurma e dentistit kur ben grrrr grrr dhe nderkohe ske ça ben!! perveç se ulesh te kolltuku hajde ke daja :p
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

se di a e keni ni naiher Kaspersky ka nje tip alarmi kur gjen viruse,ai te mbyt fare :S
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Zhurma që urreni më shumë?

komshia qe gerthet ne 3 tmjesi..kur ben gili vili...do e vras ndonje dite
 
Top