• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zoe Saldana modelon për Calvin Klein

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Saldana është fytyra e famshme më e re e cila do të reklamojë veshjet e brendshme të markës Calvin Klein.


Aktorja ka pozuar në sutien Calvin Klein për kampanjën, që është lansuar dje. Sipas WENN, aktorja e filmit “Avatar” është e ngazëllyer për këtë përfshirje të saj.

“Calvin Klein gjithmonë ka nxjerrë kampanja shumë mirë të realizuara dhe është ngazëlluese për mua të jem e lidhur me një markë ikonë, globalisht të njohur”, ka thënë Saldana.

Nga fytyrat tjera të famshme të cilat kanë modeluar për shtëpinë e modës janë Eva Mendes, Hilary Swank, Mark Wahlberg dhe Kellan Lutz.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top