• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zombie Sniper-Survival War

ethanleung

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 3, 2015
Postime
2
Pikët
0
Snajper, të marrë armët tuaja! Le të luftuar zombies përsëri në ferr! Mbijetojnë ose vdesin, ju jeni shpresa e fundit!
Merrni atë nga Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zombie.hell.sniper.survive
Zombies janë shkatërruar kudo. Zombies evoluar ecin jashtë nga vende të errëta, më shumë njerëz duke u infektuar nga virusi mumje. Persona humbën jetën në luftën kundër zombies luftës. Ata që kishin mbijetuar në këtë luftës kishin ikur larg, duke shpresuar për të shpëtuar. Ju si vrasës mumje elitës jeni shpresa e fundit. Ruajtur mbetjet e njerëzimit duke infiltruar qytetin mumje-infektuar, çorape deri në furnizime, shpëtimin civilët dhe duke sjelle ato të sigurisë, ndërsa therjen ato mutants që merr në rrugën tuaj! Prisni për çfarë? Zombie Sniper-Survival Lufta është personi i parë përvojë revole për Mobile Android dhe tabletë! Është koha për të ngarkuar jashtë armët tuaja dhe për të marrë veten fikse
Snajper, si kufi mumje, tani marr forcat tuaja armë dhe sulm të vdekurit në këmbë, të bëjë një e shtënë vrasin dhe të ndaluar këtë ndjesi mumje të kësaj lufte botërore mumje!
Çfarë armë qitje ne kemi marrë?
Qitje armë, seri MP, refiles snajper, revolver, hark, armë të shkurtër, kamë, Nihontou, pa elektrike, armë automatike, seri P90, Katana dhe më shumë. Cili është tuaj të preferuar? Distancë të shkurtër apo të mesme, zgjedhja juaj.
Props: bombë, plumba, plumba argjendi

Çfarë armiq Zombie ne jemi përballur?
Zombies normale: burri dhe gruaja u kthye zombies;
Zombies fuqishme: atletët u kthye zombies mëdha, zombies mërzitur, zombies të shpejtë, etj
Zombies kafshëve: qentë, bat, zogjtë, pothuajse të gjitha krijesat janë të infektuar.
Zombies evoluar: ato evoluar ecni nga vende të errëta. Ata duan gjakun dhe trurin. Ata janë mbledhur, organizuar dhe sulmuar njerëzit.
Çfarë strategji kundër zombies?
Zombies Kërko dhe xhiruar: Tunele, vendet e errëta nëntokësore.
Ne po përballemi me zombies nga të katër anët, ajo është shumë e errët për të parë qartë, por ata janë rreth nesh. Jo hezitoni, xhiruar dhe për të luftuar ose ju do të vdisni dhe të kthehet në zombies. Mos harroni për të xhiruar në kokë, përndryshe ata nuk janë aq të lehtë për të vrarë.

2) objektivat Fake tërheqë zombies zombies evoluar:
Zombies evoluar mbledhur kudo, madje edhe në vende të lehta, çati të lartë, platformë, stacion, rrugë, ata janë të sulmuar njerëzit. Si një snajper elite amerikane duhet të marrë një pikë të shtënat snajper të lartë, dhe të përdorin objektivat rreme për tërheqjen e tyre dhe të përdorin bomba për goditje ata larg.

3) Kill kafshët mutant parë.
Ato kafshë transformuar përgjakshme janë vicioz, mund të sulmojnë me më shumë dëme. Vrasin ata të parë.

4) Upgrade armë dhe pajisje
Ajo është shumë e konsumon kohë për të ngarkesës plumba. Upgrade armë për të ngarkuar më shumë plumba.
Pajisur veten me forca të blinduara, props, dorashka, dhe armë. Të nxjerr një përfundim dëmtimin, mos u infektuar nga virusi mumje.

5) Zgjidhni arma e duhur për zombies të veçanta
Disa zombies kanë evoluar, ata mund të rezistojë të shtënë. Po, një hark, plumba argjendi, armë të rënda zjarri për të hedhur kokën e tyre jashtë është metoda më efikase.

6) Mënyra e Endless: vrisnin sa më shumë zombies si ju mund të
Të marrë një pikë, dhe të fillojnë për të snajper zombies. Ata do të shfaqet gjithnjë e më shumë, sfidë dhe le të na tregoni se sa ju mund të vrasin në mënyrë të pafund.
7) jetojnë deri Sniper TUAJ
Bëhu i gjahtar para se ju jeni të gjuajtur
Të testuar aftësitë tuaja të shtënat kundër snajperistëve të tjerë të vërtetë
Gjej objektivin tuaj! Synojnë! Shtënë!

Vizitoni vende më shumë të klasifikuara në kërkimin tuaj për të eliminuar ato zombies vicioz. Ju jeni kufiri i kësaj beteje kundër rrezikut të lartë të kësaj bote!


Na ndiq:
https://www.facebook.com/demongames/
 
Top