• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zona më e mirë në Tiranë për të blerë një shtëpi...Cila është?!

O9OO

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
Anej Knej
Si mendoni ju cila eshte zona me mire ne Tirane per te blere nje shtepi?
Ku ja vlen?
Ku gjen ajer te paster, njerez te mire rreth e rrotull, hapesire per te parku, rruge te rregullta, gjelberim si dhe zone te sigurt?
Apo te gjitha keto bashke jane te pamundura?
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

shko andej nga liqeni sepse mbase e gjen shpin e endrrave te tua, ose ne sauk :D
 

Remember

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
120
Pikët
0
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

bathore :)
 

Travolta

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
12
Pikët
3
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Knej ka Parku eshte bo mire fare.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Une jetoje ne Tirane, jam me orgjin nga Tirona. Po te keshilloje nese ke automjet te dalesh ne periferi te Tiranes, aty ku shikon gjelberim dhe qetesi. Tirana eshte bere si lagjet e Ghetto-t e Brooklyn-it.
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Ju keshilloj BABRUNE aty do ndiheni si ne porten e parajses me ekzaktesisht BABRUNE pa kalu uren fiks ke buza e lumit
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Ura e beshirit eshte vendi me perfekt...
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Bregu lumit, vend fantastik, per me u pas zili eshte :D
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Re: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

ok e blejm nje shpi bashk andej gjys per gjys meqense paskemi te njejtin mendim? :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

knej nga kombinati . lagje rende fare :)
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

me noi zon anej ka libri universitar :)
 

Jolene

Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
19,461
Pikët
226
Vendndodhja
Aty ku jane kujtimet e vjetra e t’presin t’rejat!
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

O9OO: Me siguri me gjith kto pergjigje lart do e kesh te veshtire te vendosesh.
Per mendimin tim,sa me larg zhurmes,pluhurit dhe kallaballekut.
Me vjen keq qe nuk te jap nje mendim te sakte por se njof mire Tiranen.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Zona sa ngjitesh per ne Malin e Dajtit, (diku nga Linza)......
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

me pelqen nga ish blloku se kam kaluar vogeline jam rritur aty..:) por me teper do doja te kem nje shtepine time private jashte tr....se jeton me lirshem..pa zhurme pa pluhra :D
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

mua me pelqen rruga durrsit nga qendra ke zogu zi ose rruga kavajes der ke 21 dhjetori, po kalove me matane behesh lemsh e li pastaj
dhe tirana re nice po ktej si me qetesi
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Vallai sjam Tironce me i dhon pergjigje po komshie gjithsesi :D
Kam nostalgji per ditet qe kom pas kalu ke Rruga Bardhyl dhe biles kam qen dhe heren e fundit kur isha Tirone po per tju rikthy temes..per me jetu Tirone o andej nga Blloku o mos shko hic se Beton kudo ose Gomare tu parakalu gjen lol
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: ~~Zona me e mire ne Tirane per te blere nje shtepi...Cila eshte?!~~

Pershembull edhe nga liqen artificial nuk eshte keq..
 
Top