• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zonja e VJETER

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,210
Pikët
113
Ashtu eshte, prished kushedi sa here,..:p

P.s

Ore ky Kiel, ca kategorie luan?

Te katerten?

Ja quku Bayernit,..

Ai Zyle Ari, as per me lujt me Kukesin sben,...
ARROGANCA...NDESHKOHET.
Une PASHE nje.......GRANDE JUVE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,406
Pikët
113
ARROGANCA...NDESHKOHET.
Une PASHE nje.......GRANDE JUVE.
Ishte pune brekesh, skane me fuqi me lujt,..

Edhe Nojeri te penalltite mu duk sikur e kishte me besdi,..

Tani qe po degjoj komentet, thone qe pjesa e dyte e juves cope cope,..

Mezi rrafen rezervat e Genoves,..

Tu shajt Pirlon,..

Sdi ca ke pa ti,..lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,210
Pikët
113
Ishte pune brekesh, skane me fuqi me lujt,..

Edhe Nojeri te penalltite mu duk sikur e kishte me besdi,..

Tani qe po degjoj komentet, thone qe pjesa e dyte e juves cope cope,..

Mezi rrafen rezervat e Genoves,..

Tu shajt Pirlon,..

Sdi ca ke pa ti,..lol
Me LOQE tifoza te juves....UNE i <respektoj>.
Po KATUNARET e Bayernit me ke ...HUPEN?
Eyyyyyyyyyyyyy...........me konkludime patriotike....opoziDARE MUA me LODH.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,210
Pikët
113
Chiellini: Ndeshja me Inter nuk është vendimtare.

Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini tha se..... ndeshja e Serie A kundër Interit këtë fundjavë do të jetë e rëndësishme por jo vendimtare.
Me më shumë se gjysmën e sezonit të mbetur, Chiellini theksoi se ndeshja kundër SPIUNAVE në San Siro nuk do të jetë vendimtare, në betejën e Scudetto.
Ka mbetur ende një raund, kështu që unë do të thoja se është e rëndësishme, por jo vendimtare, tha Chiellini për JTV. Ashtë e qartë që kemi ardhur nga një periudhë pozitive, është e rëndësishme të japim vazhdimësi.

14 janar 2021.

Hmmmmmmmmmmmm...........
E para...NUK duhet te shkosh aqe.
E dyta...DUHET ta heqesh shiritin e kapitenit te cazzo-s.
E treta....ESHTE me se VENDIMTARE o.... KLLUF.
E katerta....je DISFATIST.
E pesta...promovon HUMBJE-n.
E gjashta....ju jep mesazh NEGATIV,lojtareve te tjere.
E shtata dhe e FUNDIT....MOS ti shof mo, aPO mos ti lexoj IDIOTESIRAT qe shkruan+VARI kepucet ne mur ose kulle mor ...LEGEN.
PS...me kta FUKSAT kemi BO ndeshjet me KLAS.
dhe PIKERISHT...
DUHET te nxjerresh GJAK nga goja ne kete NDESHJE.
Se si perfundon qeter muhabet,por TI aPO NEVE DUHET te lemet KOCKAT ne FUSHE.
FAZITI....kena mor masat po na zuri gjumi te henen ne sabah,si dhe nje TIP nga ana e ime.
Glazgow Rangers morin ...............Europa League.
KAQ.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,406
Pikët
113
Fitoj me Juven, dhe shkoj karroce pastaj,..


Kto jane ekipet talane, hapen thybesh,..
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,406
Pikët
113
Lojtare qe....ecin.
Lene mo....inshallah nodh noi cudi.
DUHET ai AMERIKONI..jep IMPULS,por NUK e di sa i demtuar eshte.
pfffffffffffffffffff...me t`rraf kta.
Ca me bo lojtari qe te pelqe ty Rabiot,...sikur o niq ne thybe...

Manzuskiqin do e marri Millani,

Sju pelqente mo, ...

P.s

Ja u rrasin petllen gjithnji ish-lojtaret tuj.

3 petlla ju ka bo Sturaro, qe vteem te kalamojt e conte topin,..
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
20,406
Pikët
113
Hajde mo.....

PS: Ne revolucionaret jemi betuar qysh heret qe te vdesim njeri pas tjetrit dhe assesi te mos dorezohemi apo te leshojna armet.

Omer El-Muhtari, Allahu xh,sh e meshirofte .

Noten.
Urime, xhaf, al maftari,..:p

Qe dita sot, me hup penalltija edhe te bayerni,..

Nulla jedan, edhe qaty, kur hupen penallti..

Danas, mka pelqye ai Arturoui, ka lujt me shpirt...
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,210
Pikët
113
Urime, xhaf, al maftari,..:p

Qe dita sot, me hup penalltija edhe te bayerni,..

Nulla jedan, edhe qaty, kur hupen penallti..

Danas, mka pelqye ai Arturoui, ka lujt me shpirt...
Amerikoni eshte...GRRICE apo ste dahet,vizionar dhe ...PUNETOR ne FUSHE.
Qeka ne cun i QUT..
24012459-pietro-lombardi-neue-freundin-des-saengers-mit-sportler-zusammen-gewesen-3Oe9.jpg

Dhe perse?
Sepse....P.J dhe L.M jane ndare....Nuk ishte një vendim i lehtë, me të vërtetë. Por ti i njeh njerëzit me kalimin e kohës, i njeh çuditë, i njeh anët pozitive, por sapo vumë re që ne të dy jemi thjesht shumë të ndryshëm, dhe kjo ishte arsyeja pse ishte thjesht më e mira të shkojmë veç e veç , proklamon me lot blondi.
Unë thjesht e shoh veten të lumtur me gjërat e thjeshta. Duke vlerësuar bekimet që Zoti më dha , shkruan ajo nën postimin e saj në Instagram.

FAZITI...do gjej shokun e rradhes kjo,ndersa RRUMI i vete men..............PUNES,ai qetri le te paguj harxhet.
ALE.
 
Top