• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Zonja e VJETER

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,830
Pikët
113
PS....Ronaldo SHENON me pas.
Se si mbaron....shpresoj ta kalojme edhe kete ndeshje.
Hmmmmmmmmmmm....sikur po shof lojen e...alergjise.
Amerikoni eshte jashte loje apo kapi vetem 2 topa.
Bonuqin...me SHKELMA jashte fushe.
Po vazhdoi kshu....pyetje e minutave kur te na e...plasin.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
22,340
Pikët
113
Hmmmmmmmmmmm....sikur po shof lojen e...alergjise.
Amerikoni eshte jashte loje apo kapi vetem 2 topa.
Bonuqin...me SHKELMA jashte fushe.
Po vazhdoi kshu....pyetje e minutave kur te na e...plasin.
Urime,

I gjete te dyja,

Edhe fitoren dhe Kristianon,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,830
Pikët
113
E pe Fasulen dje?

Lojtar me horizont,

Te ishte ne Xhermani, lunte ne formacion,..

Do icik te mushet,..
Mroma.....
Nuk e pashe.
Pashe TANI golat e Bayern...Musiala ne moshen 7 vjec e kane kerku klube PROFESIONISTE.
Ne magreb ne moshen 17 vjeq,lujne me ...U-15-te.
Bayern LU...2-5-3.PRA 8 lojtare ne fushen e ....shkinave.
Skane SHONCE.
KAQ.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
22,340
Pikët
113
Mroma.....
Nuk e pashe.
Pashe TANI golat e Bayern...Musiala ne moshen 7 vjec e kane kerku klube PROFESIONISTE.
Ne magreb ne moshen 17 vjeq,lujne me ...U-15-te.
Bayern LU...2-5-3.PRA 8 lojtare ne fushen e ....shkinave.
Skane SHONCE.
KAQ.
Bon te katertin dhe e lne lojen,

Kto llapaqenat italine, te canale5, jo dha albitri nje upsajt kot,..

S'o Laqi per champions leage,

Fasulen duhet t fusi ne loje, me mire se bernavdeksi dhe ramsey eshte,..

Musiala, do luj me xhermanine, lexova,..

Dhe eshte me kom ne toke,mMyler me mban prane dhe me jep keshill k thone,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,830
Pikët
113
Bon te katertin dhe e lne lojen,

Kto llapaqenat italine, te canale5, jo dha albitri nje upsajt kot,..

S'o Laqi per champions leage,

Fasulen duhet t fusi ne loje, me mire se bernavdeksi dhe ramsey eshte,..

Musiala, do luj me xhermanine, lexova,..

Dhe eshte me kom ne toke,mMyler me mban prane dhe me jep keshill k thone,..
Po lei kta GORET e italise.Me Frankfurt PENALLTIA ishte SADE per Eintracht,por var nuk nderhyri.
Su ni traineri i miqve,
Te ishte ose te ndodhte tek makaronaxhinjte,egal Milan,Inter,Juve apo LESH, edhe TANI do kishte....LLAPAqenerira.
Per fasulen,lexova qe shume tifoza te neve,ishin PRO qe ne minuten e pare aPO te luante.
Vete e kom vrejt me Spal,ne ne youtube.
Nuk e di por INSHALLAH del noi gjo.
Kryesorja QEKA...PURO JUVENTIN,dhe ka te beje SHUME(po pati talent).
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
22,340
Pikët
113
Po lei kta GORET e italise.Me Frankfurt PENALLTIA ishte SADE per Eintracht,por var nuk nderhyri.
Su ni traineri i miqve,
Te ishte ose te ndodhte tek makaronaxhinjte,egal Milan,Inter,Juve apo LESH, edhe TANI do kishte....LLAPAqenerira.
Per fasulen,lexova qe shume tifoza te neve,ishin PRO qe ne minuten e pare aPO te luante.
Vete e kom vrejt me Spal,ne ne youtube.
Nuk e di por INSHALLAH del noi gjo.
Kryesorja QEKA...PURO JUVENTIN,dhe ka te beje SHUME(po pati talent).
Talent, ka, edhe alergjia e ka thine gati 3 vjet para,

Do icik te haj mish, qe te vej muskuj vetem,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,830
Pikët
113
Nuk luhet me Ramsin,..

Ja qet topi qerut sdi me gjujt, me bo gol...

Plus, rinaldo, sduhet ti gjuj tgjitha encet ne barrikade, tja lej edhe noj tjetri te gjuj, ..
Po kush do i gjuje pervec Ronaldos?
bernaQELBSI(ne minuten 79 e disa sekonda...ECTE ne tere KUPTIMIN e veprimit)
CULOleshis qe te VETMEN <aftesi> apo rastesi MINIMALE(se nuk quhet force)e ka VETEM tek...viza e zones kur sulmon ekipin ne te djathten.Dhe kjo eshte....16.metra e gjate dhe NUK e di sa e gjere ne cm.Te GJITHA ti quajme rreziqe VETEM aqe i krijon.Lojtar qe natrrohet me komt e veta,dhe HUMBET...pothuajse te GJITHA dyluftimet apo perplasjet.
Alexandro...qe ka marre FUND.
Cili tjeter?
Ramsey NUK ka ME...pregatitje FIZIKE,se topin e lu.
PS....po kalum Porton,dhe MUNDESIA eshte...MINIMALE,me Bayern apo kushdo qeter na RRASIN...4 PETLLA minimalja,pavaresisht se kemi LUANIN ka Hollanda.
Nuk kam me nerva per gjykim.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
22,340
Pikët
113
Po kush do i gjuje pervec Ronaldos?
bernaQELBSI(ne minuten 79 e disa sekonda...ECTE ne tere KUPTIMIN e veprimit)
CULOleshis qe te VETMEN <aftesi> apo rastesi MINIMALE(se nuk quhet force)e ka VETEM tek...viza e zones kur sulmon ekipin ne te djathten.Dhe kjo eshte....16.metra e gjate dhe NUK e di sa e gjere ne cm.Te GJITHA ti quajme rreziqe VETEM aqe i krijon.Lojtar qe natrrohet me komt e veta,dhe HUMBET...pothuajse te GJITHA dyluftimet apo perplasjet.
Alexandro...qe ka marre FUND.
Cili tjeter?
Ramsey NUK ka ME...pregatitje FIZIKE,se topin e lu.
PS....po kalum Porton,dhe MUNDESIA eshte...MINIMALE,me Bayern apo kushdo qeter na RRASIN...4 PETLLA minimalja,pavaresisht se kemi LUANIN ka Hollanda.
Nuk kam me nerva per gjykim.
O faji Drejtuesve, qe smorren nje sulmues tjeter plus edhe nje mesfushor,

Ose fut te rinjte, shif Bayernin, kur ska lontare, fut 17 vjecare.

Pse de futi fraboteen dhe mbajti bernasdeskin deri ne fund te lojes, po Fasulen pse se fut?

Kshu eshte kur ke trajnerin me te mire te series A, dhe te hyp pordha dhe merr Sarribollen,.

O bo Xhuvja me keq se Inda,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,830
Pikët
113
O faji Drejtuesve, qe smorren nje sulmues tjeter plus edhe nje mesfushor,

Ose fut te rinjte, shif Bayernin, kur ska lontare, fut 17 vjecare.

Pse de futi fraboteen dhe mbajti bernasdeskin deri ne fund te lojes, po Fasulen pse se fut?

Kshu eshte kur ke trajnerin me te mire te series A, dhe te hyp pordha dhe merr Sarribollen,.

O bo Xhuvja me keq se Inda,..
NUK do kete me...........SHIFRA te CMENDURA ne futboll.
Bayern e KAP....GJITHMONE = ZEIT-en.
PRA....INVESTON ne menyre MINIMALE tek te rinjte.
Kta kane kqyres,vezhgues..
oder
Beobachter....dhe dilet ne kete KONKLUZION....

Alphonso Davies (CAN 18 – Bayern)

Der Kanadier mit ghanaischen Wurzeln kam im Januar 2019 zu Bayern.
Der Flügelspieler erzielte bereits fünf Tore für die Vancouver Whitecaps.

FAZITI....VETEM KY...VRAPON sa te GJITHE vdeksat e Juves.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
22,340
Pikët
113
NUK do kete me...........SHIFRA te CMENDURA ne futboll.
Bayern e KAP....GJITHMONE = ZEIT-en.
PRA....INVESTON ne menyre MINIMALE tek te rinjte.
Kta kane kqyres,vezhgues..
oder
Beobachter....dhe dilet ne kete KONKLUZION....

Alphonso Davies (CAN 18 – Bayern)

Der Kanadier mit ghanaischen Wurzeln kam im Januar 2019 zu Bayern.
Der Flügelspieler erzielte bereits fünf Tore für die Vancouver Whitecaps.

FAZITI....VETEM KY...VRAPON sa te GJITHE vdeksat e Juves.
Pse i dha spinazolen roMes dhe i mori ate mbrojtesi e majte qe ka dy vjet qe e lsho me qira neper itali?

Dje e pa qe skishin fuqi te fuste noj te ri, me Genoven e kualifikoj, nje tunisian, i -23,

Kur ndeshja o kot, fut nje se ku i dihet me keq ska per te vajt,..

Ps.

Ne Talje, pa shku 30 vjec. Uk futet ne formacion lojtari,

Kur lojtaret me te mire jan Bimi dhe Ronaldon..

P.s

Sa per Fonsin, hallal ja boft zoti,..e Boni Halabakun me ik ng Bayerni, plus ka dy vjet qe Ai franko-spanjolli 83 milliosh, ngrof stollen,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,830
Pikët
113
Pse i dha spinazolen roMes dhe i mori ate mbrojtesi e majte qe ka dy vjet qe e lsho me qira neper itali?

Dje e pa qe skishin fuqi te fuste noj te ri, me Genoven e kualifikoj, nje tunisian, i -23,

Kur ndeshja o kot, fut nje se ku i dihet me keq ska per te vajt,..

Ps.

Ne Talje, pa shku 30 vjec. Uk futet ne formacion lojtari,

Kur lojtaret me te mire jan Bimi dhe Ronaldon..

P.s

Sa per Fonsin, hallal ja boft zoti,..e Boni Halabakun me ik ng Bayerni, plus ka dy vjet qe Ai franko-spanjolli 83 milliosh, ngrof stollen,..
Ti i DI kto....plus-minus valencat PRANDAJ....arritem KETU apo TANI.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
22,340
Pikët
113
Ti i DI kto....plus-minus valencat PRANDAJ....arritem KETU apo TANI.
Sh gabim kane vepruar, duke e bo Juven me lojtare nga gjith bota, me keq se Interi, dhe italionet e vetem jane bufon, kielini dhe Bonuqi,

Shyqyr, qe blene Kiezen,..
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
22,340
Pikët
113
Amon, se paske tifoze VIPA,..:D

“Jam me Interin, kundër Ramës dhe Braçes”, presidenti i Partizanit Gaz Demi tregon mardhënien me presidentin e Veronës: E urova për barazimin me Juventusin


Kreu i 16-herë kampionëve të Shqipërisë, u përgjigj me batutë se është tifoz me Interin për rivalitet me kryeministrin Edi Rama dhe zv/kryeministrin Erion Braçe, që njihen si tifozë të Juventusit
Featured image of article: “Jam me Interin, kundër Ramës dhe Braçes”, presidenti i Partizanit Gaz Demi tregon mardhënien me presidentin e Veronës: E urova për barazimin me Juventusin
Gaz Demi-President i Partizanit
27 Shkurt, 2021 23:09
TIRANË-Presidenti i Partizanit, Gaz Demi ishte i ftuar në emsionin “Zona Gol” të “Supersport” ku foli në lidhje me mardhënien që ka me presidentin e Veronës, Mauricio Setti. Numri një i klubit të kuq u shpreh se kishte uruar për barazimin e marrë me Juventusin mikun e tij.
Kreu i 16-herë kampionëve të Shqipërisë, u përgjigj me batutë se është tifoz me Interin për rivalitet me kryeministrin Edi Rama dhe zv/kryeministrin Erion Braçe, që njihen si tifozë të Juventusit.
Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
“Marrëdhënia me presidentin e Veronës – Ka qenë i ftuar special nga unë. I kam bërë urimin në momentin që doli në barazim. Është burrë zotni.Nuk është se e ndjek shumë futbollin, por jam tifoz me Interin kundër Edi Ramës dhe Erion Braçes”, u shpreh presidenti i Partizanit.
E.Ç (Dosja.al)
 
Top