• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Videot tuaja te preferuara ne YouTube

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,088
Pikët
113
E vetmja gjë për të cilën nuk ka hapësirë, e cila nuk falet, është.................. sinqeriteti dhe për këtë arsye objektiviteti.
Shumë i rëndë,
shumë afër realitetit,
tepër e rrezikshme...............
në një shekull BUDALLENJSH, në të cilin nuk është ajo që duhet te ndodhi, por si thuhet e vërteta,dhe kjo duhet të jetë....

relative,

gjithnjë në zhvillim,

fleksible,

e............................ adaptueshme.

Lorenzo.D.


Laku Noc.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,088
Pikët
113
Das liegt so an dem sozialen Gefüge und den österreichischen Journalisten, die nie, wie in Amerika oder England, mit den Stars befreundet sein könnten,EDHE.........ju bëheni njerëzorë për këta zotërinj,vetëm pas vdekjes.

GJENI.Ruhe in FRIEDEN.
-paqe-
 
Top