Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Top 10 Stats
Loading... Postimet e fundit
Loading...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Loading...

  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Forum-Al.com
Forum-Al ju jep mundesin te jeni me prane njeri tjetrit
Ėshtė e rėndėsishme tė lexohet dhe respektohet nga tė gjithė ne!
nga Mandi
07-01-2010 03:15 Shko tek postimi i fundit
1 1
Kėndi i Anėtarėve
Prezantimi juaj (2 duke lexuar)
Kush “fshihet” mbas nickname-it tuaj? ”Njė fotografi tuajėn ? Pse jo.
nga Beaute
21-02-2019 10:42 Shko tek postimi i fundit
677 10,877
Pėrshėndetje & urime (2 duke lexuar)
Ju pėrshendesim dhe ju urojmė qėndrim tė mbarė nė kėtė forum.
22-02-2019 22:28 Shko tek postimi i fundit
13 1,509
Ndihmoni njėri-tjetrin (2 duke lexuar)
Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.
Nėnforume: Njerėz tė humbur
312 8,742
Dashuria
Romancė / Ndjenja (4 duke lexuar)
“Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza
389 39,404
YOU
Eros Zone ... 18+
Private 285 16,369
Kombėtare & Boterore
Historia e Shqiptarėve (11 duke lexuar)
Historia kombėtare shqiptare dhe ajo botėrore ndėr shekuj.
nga Viking
20-02-2019 08:09 Shko tek postimi i fundit
1,433 29,167
Gjuha shqipe (7 duke lexuar)
“Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri
Nėnforume: Gramatika
221 12,419
Ēėshtja kombėtare (1 duke lexuar)
Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare dhe interesat shqiptare nė trojet etnike dhe nė mbarė botėn.
Nėnforume: Figurat e shquara
nga Ēaushi
22-02-2019 15:37 Shko tek postimi i fundit
684 15,589
Folklori Shqiptar (1 duke lexuar)
Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.
86 2,715
Trojet shqiptare (5 duke lexuar)
Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?
119 3,985
Shqipėtarėt nėpėr botė (3 duke lexuar)
“Kam njė kėngė pėr tė kėnduar, e kam njė dert pėr te vajtuar, njė sėmundje e pashėruar, e qysh nga shekujt e kaluar./ Qaj moj zemėr e plagosur, vajto ti moj nėna plakė, mergimi djemtė t’i ka sosur, e ikin e s’tė vijnė mė prapė.”
149 6,971
Media / Politika / Sondazhe
Politika Shqiptare (4 duke lexuar)
Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?
1,174 28,741
Problematika Shqiptare (7 duke lexuar)
Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
nga par
20-02-2019 10:23 Shko tek postimi i fundit
1,051 30,556
Politika Ndėrkombėtare (4 duke lexuar)
Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?
735 22,060
Lajmet e ditės (11 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.
nga The.Mask
22-02-2019 22:47 Shko tek postimi i fundit
1,870 55,431
Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.
nga Pirati
22-02-2019 23:33 Shko tek postimi i fundit
888 20,572
Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.
126 12,306
Arti dhe Kultura
Arti Shqiptar (1 duke lexuar)
Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!
16-02-2019 19:44 Shko tek postimi i fundit
109 2,924
Letėrsia shqiptare (2 duke lexuar)
Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.
22-02-2019 12:52 Shko tek postimi i fundit
402 13,541
Mendime rreth artit dhe kulturės botėrore. Vlerat e pashuara tė gjenive botėrorė qė dhe sot mbeten tė paarritshėm. Kultura dhe arti qė dallon shtetet duke mahnitur njerėzit.
nga lenci
19-02-2019 19:07 Shko tek postimi i fundit
276 4,364
Kinematografia (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Nėnforume: Filma Shqiptar
nga Sia
22-02-2019 20:42 Shko tek postimi i fundit
175 8,377
Enciklopedi (1 duke lexuar)
Kėtu do ketė informacione nga mė tė ndryshmet, thjesht emri tregon risin e kėtij nėnforumi.
152 3,183
Kėtu mund tė postoni fotografi nga mė tė ndryshmet.
Private 141 34,676
Bota Shpirtėrore
Toleranca fetare (6 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth kontributit qė duhet tė japin komunitetet fetare nė ushqimin e tolerancės fetare midis shqiptarėve si dhe pėr rolin e fesė nė ēėshtjen tonė kombėtare.
nga Εmilη
02-02-2019 21:25 Shko tek postimi i fundit
223 7,659
Agnosticist & Ateist (3 duke lexuar)
Nje zonė e dedikuar pėr ata qė nuk besojnė nė fuqitė e mbinatyrshme. Tė gjithė janė tė mirėpritur, pasi "Ne jemi tė tėrė ateistė pėr shumicėn e Perėndive qė shoqeritė e ndryshme kanė besuar gjatė historisė. Disa prej nesh kanė njė Perendi mė shumė nė atė listė." - Richard Dawkins
nga SystemA
25-01-2019 22:22 Shko tek postimi i fundit
65 3,289
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt bektashi.
nga Eleonore
10-11-2018 01:12 Shko tek postimi i fundit
34 712
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.
75 1,136
Musliman (2 duke lexuar)
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt muslimanė.
252 4,590
Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.
115 2,969
Ju nė fakt, jeni tė shpėtuar me anė tė hirit, nėpėrmjet besimit, dhe kjo nuk vjen nga ju, po ėshtė dhurata e Perėndisė, Kėtu mblidhemi tė gjithė besimtarėt ungjillor tė tė gjitha bashkesive tė ndryshme pėr tė bekuar njėri-tjetrin me fjalėn e Zotit tonė Jezus Krisht dhe deshmitė tona personale.
201 2,274
Shkenca
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Musachia
22-02-2019 13:24 Shko tek postimi i fundit
413 8,565
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
05-02-2019 16:27 Shko tek postimi i fundit
372 12,880
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga MiM@
13-02-2019 18:11 Shko tek postimi i fundit
399 6,410
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Pirati
27-01-2019 15:26 Shko tek postimi i fundit
39 723
Zhvillimet Urbane
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
Nėnforume: Tirana, Prishtina
nga SystemA
07-02-2019 17:21 Shko tek postimi i fundit
4 251
Infrastruktura (1 duke lexuar)
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 13:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Diskutime mbi Mjedisin.
nga murik
15-02-2019 07:56 Shko tek postimi i fundit
115 2,576
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
Nėnforume: Udhėtime
nga Mandi
19-02-2019 05:49 Shko tek postimi i fundit
233 4,300
Muzika
Muzika Botėrore (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė hidhen temat pėr muzikėn botėrore, tė zhanereve tė ndryshme.
nga Pirati
22-02-2019 20:16 Shko tek postimi i fundit
202 13,332
Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.
nga Mistrece
22-02-2019 22:02 Shko tek postimi i fundit
178 5,970
Tė ndryshme
Diskutime shoqėrore (12 duke lexuar)
Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.
Nėnforume: Jeta e natės
22-02-2019 17:12 Shko tek postimi i fundit
878 63,471
Studentėt (1 duke lexuar)
Nqs keni lajme apo informacione mbi arsimin, studentėt, dhe jetėn studentore nė pėrgjithėsi,ose nqs keni nevojė pėr ndihmė me studimet tuaja, jeni tė ftuar t'i sillni kėtu.
77 2,078
Si kujdeseni pėr veten dhe cilat janė tendencat mė tė fundit nė botėn e modes?
Private 274 12,547
Arti i kuzhinės (5 duke lexuar)
Cilat janė ushqimet dhe gatimet tuaja tė preferuara ? ''Mė thuaj se ēfarė ha, tė tė them se ēfare je.''
nga Leaf
23-02-2019 02:35 Shko tek postimi i fundit
367 17,649
Kėtu mund tė sillni gjithēka qė ka tė bėjė me vogėlushet dhe rritjen e tyre.
Private 108 3,884
Sporti
Sporti shqiptar (2 duke lexuar)
Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.
nga Angel69
15-02-2019 15:37 Shko tek postimi i fundit
225 8,276
Futbolli (4 duke lexuar)
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
nga drague
21-02-2019 12:47 Shko tek postimi i fundit
238 16,014
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, volejboll, basketboll, boks etj
nga AAO
20-01-2019 16:32 Shko tek postimi i fundit
43 717
Sportet amatoriale (4 duke lexuar)
Kėtu mund te flisni pėr sporte tė ndryshme si, bodybuilding, gjuetinė, peshkimin,vetėmbrojtja etj.
23-01-2019 14:40 Shko tek postimi i fundit
38 1,068
Argėtim & zbavitje
Thashetheme (8 duke lexuar)
Thashetheme-t e pėrditshme.
nga SystemA
08-02-2019 10:09 Shko tek postimi i fundit
1,920 12,277
Kuriozitete (6 duke lexuar)
Kuriozitete nga mė tė ndryshmet.
nga Baki
21-02-2019 06:40 Shko tek postimi i fundit
1,035 10,359
Gjėzėtari dhe lojėra (21 duke lexuar)
Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!
nga Rexhina
23-02-2019 06:25 Shko tek postimi i fundit
634 191,181
Zona Humoristike (3 duke lexuar)
Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!
nga Pirati
23-02-2019 00:37 Shko tek postimi i fundit
346 13,208
Ankesa | Kėrkesa | Sygjerime
Mbi forumin (2 duke lexuar)
Postoni ktu ēdo problem qė ju jan ankuar userat ose qė keni hasur nė navigimin nė forum.
Nėnforume: Sygjerime
nga Esther
14-02-2019 22:02 Shko tek postimi i fundit
201 4,843
Bota e Kompjuterit
Informatika (1 duke lexuar)
Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.
Nėnforume: Sisteme operative
nga ad ifixit
23-02-2019 00:00 Shko tek postimi i fundit
466 2,053
Mėsoni dhe ndihmoni tė tjerėt tė hyjnė nė Artin e Programimit.
nga Adea
13-11-2018 02:23 Shko tek postimi i fundit
89 257
Ky seksion i dedikohet tėresisht webmasterave shqiptarė. Kėtu mund te bashkbisedoni pėr tema tė ndryshme ose per ngjarje e risi ne arenen ndėrkombėtare
nga mevlans
05-01-2019 23:09 Shko tek postimi i fundit
69 796
Shkarkime (2 duke lexuar)
Kėtu do gjeni ēfarė dėshironi ju pėr tė shkarkuar.
nga ﴾®﴿
28-11-2018 09:59 Shko tek postimi i fundit
81 604
Arkivi
Te gjitha temat e mbyllura nga prezantimet e anėtarėve, urimet pėr ditėlindje dhe deri tek ato qė nuk mund tė diskutohen mė, do ti gjeni kėtu! Ky forum ėshtė vetėm pėr tė lexuar!
Private 682 226,372
 


Cfarė po ndodh nė kėto momente?
Nė kėto momente janė nė linjė: 193 (5 anėtarėt dhe 188 vizitorėt)
Shiko kush ėshtė nė linjė
Numri mė i madh i anėtarėve nė linjė ka qenė 4,338 mė: 27-05-2016
Pėrdorues aktivė 24 orė: 4000 (93 anėtarė dhe 3907 vizitorė)
Pėrdorues aktivė 24 orė: 4000 (93 anėtarė dhe 3907 vizitorė)
Invisible, Invisible, 3d1, Invisible, ad ifixit, Agim Metbala, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Baki, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Dahlin, Damastion, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Edvin83, Erdhi Dimri, Invisible, FisiBytyē, Fshatari, Invisible, Gon!, Invisible, Hope, Invisible, Invisible, Invisible, Kastrioti1443, Invisible, Kurt, Invisible, Invisible, lenci, Invisible, Mandi, Invisible, Invisible, Metarch, Invisible, Invisible, murik, Musachia, Invisible, nigji, Njazi, Invisible, Oqeani, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Prudence, Invisible, Invisible, Invisible, ricky_ch, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Shakespeare, shoku_tanku, Invisible, Invisible, Invisible, Smokkie, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, The.Mask, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, Invisible, xyz
Te Regjistruar - Super Moderators - Administrators - Moderators - Banned Users
Forum-Al.com™ statistikat
Forum-Al.com™ statistikat
Temat: 22,286, Posts: 1,071,226, Anėtarėt: 5,144, Anėtarėt aktiv: 330
Pėrshėndesim anėtarin mė tė ri, ad ifixit

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur