• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

:)

Status
Temë e mbyllur.

Viktoria

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 19, 2010
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Mali i Zi
Une se shumti besoj qe te gjith kemi teper paq ne jetat tona me te cilen mundem te krijohemi antaret e shoqates se mir e cila quhet bota.Ne ket rrug,do gjindim vetem te mirat...pra,te jemi te perplot me keshilla dhe me mendime pozitive,me deshir qe do kalojm momente te bukura ne keto faqet e forumit ton une ju pershendes dhe jam krenare qe do behej pjesmarse ne mendimet e gjitheve
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: :)

Viktoria Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: :)

Mire se erdhe Viktoria , me pelqen origjinaliteti dhe natyrshmeria jote , kenaqsi te te lexojme :)
 

Viktoria

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 19, 2010
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Mali i Zi
Përgjigje e: :)

:) faleminderit te gjitheve...fillimi i nje dite me shi ishte i mbrrekullueshim me fjal pozitive te juaja :)
Shpresoj se te gjith do kalojm ket dit sa me te bukur.Edhe pse mbi qiellin kah egzisotj une po bije shi,do them,pa ndal-LE TE BIJE SHIU,EDHE AJ E KA RRUGEN E VETE...pra,me shpres dhe pozitiv le te gjurmojm :)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: :)

Shi mund te bjere mbi qiellin qe ekziston ti , por ne na e solle sikur bien lule ... me pershkrimin e embel :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top