• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Si te mbash nje femer te lumtur ?

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,867
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

une ne fakt kuptova kur mashkulli te ushqen me duart e veta...e mora ne graden e pare.
dhe ndoshta eshte nje nga arsyet sepse me pelqen kjo idea. sinqerisht do dashurohesha nqs nje mashkull do me jepte ushqim me doren e vet :d jam njecik filozofe cooli, mos ma vij re -hug-
Ajo ishte ideja ne fakt. E ke kuptuar tamam. Ska gje me hyjnore e te paqte kur nje mashkull te gatuan, ta servir dhe pse jo te ‘ushqen’ me duart e tij. Pas ketij gjesti fshihet passion, dashuri, respekt, vleresim, romance . Nje femer e ‘ngopur’ me ushqim e ardhur nga mashkulli eshte me e lumtur /happy dhe me e predispozuar per jete nate pastaj. :p mbani shenim tani, mos harroni dhe nje gote shampanje ne fund qe ben xixa xixa xixa. LOL
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,674
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Ajo ishte ideja ne fakt. E ke kuptuar tamam. Ska gje me hyjnore e te paqte kur nje mashkull te gatuan, ta servir dhe pse jo te ‘ushqen’ me duart e tij. Pas ketij gjesti fshihet passion, dashuri, respekt, vleresim. Nje femer e ‘ngopur’ me ushqim e ardhur nga mashkulli eshte me e lumtur /happy dhe me e predispozuar per jete nate pastaj. :p mbani shenim tani, mos harroni dhe nje gote shampanje ne fund qe ben xixa xixa xixa. LOL
Puuuu sa dredharake që qënke. :p
E drodhe menjëherë. :D
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
50,318
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Ajo ishte ideja ne fakt. E ke kuptuar tamam. Ska gje me hyjnore e te paqte kur nje mashkull te gatuan, ta servir dhe pse jo te ‘ushqen’ me duart e tij. Pas ketij gjesti fshihet passion, dashuri, respekt, vleresim, romance . Nje femer e ‘ngopur’ me ushqim e ardhur nga mashkulli eshte me e lumtur /happy dhe me e predispozuar per jete nate pastaj. :p mbani shenim tani, mos harroni dhe nje gote shampanje ne fund qe ben xixa xixa xixa. LOL
që thua tinë.....do te jete katerciperisht i predispozuar te te njeli ne dore pergjate jetes se muzgut :).....

sa radikale i ke menimet se dro postimin tjeter do te thujsh qe perse mos te njeli edhe me barre ...kujdes xixat-paqe-
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,313
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Si te mbash nje femer te lumtur ?

hajde shqipe hajde
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
17,512
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

jeta s'eshte absolutisht matematike per mendimin tim , ledio... :D
 

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,867
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Puuuu sa dredharake që qënke. :p
E drodhe menjëherë. :D
Marrim nje tas, e mbushim me akullore, marrim dhe nje batanije, ai merr nje luge, nje luge asaj, nje luge pervete, 2luge asaj, nje luge pervete, e kshu derisa te mbaroje akullorja e filmi fjala vjen. Ku mashtrimi? Me fjale te vogla t’kam dash, me shume kur m’ushqen . :p duhet bere nje studim, lol
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,388
Pikët
0
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Ajo ishte ideja ne fakt. E ke kuptuar tamam. Ska gje me hyjnore e te paqte kur nje mashkull te gatuan, ta servir dhe pse jo te ‘ushqen’ me duart e tij. Pas ketij gjesti fshihet passion, dashuri, respekt, vleresim, romance . Nje femer e ‘ngopur’ me ushqim e ardhur nga mashkulli eshte me e lumtur /happy dhe me e predispozuar per jete nate pastaj. :p mbani shenim tani, mos harroni dhe nje gote shampanje ne fund qe ben xixa xixa xixa. LOL
Ju gratë e Amerikës keni lujt mëndsh:d. Të gatuaj, të serviri, të pastroj dhe pse mos të japi të hash me dorën e vetë, thotë kjo.

Ju nuk doni burra ju dashkeni shërbëtorë me benefits!

Po pse burri kështu e tregon dashurinë duke u bërë rrogoce për juve:d.

P.s Një pamje e thellë në sy dhe një përkëdhelje e flokëve dhe të fytyrës në kohën dhe vendin e duhur vlenë shumë më tepër se një kusi me gjellë të cilën në fund të fundit do ta qesësh...
 
Last edited:

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
25,867
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Kam pare nje film para shume kohesh Beu, ka vite e sme kujtohet titulli tani qamet, e aty e degjova une, kur ai burri karakteri kryesor po perpiqej ti fitonte zemren njeres tha - feed her n she will be urs forever. E pastaj pasi mbaroi filmi, mendova ; po qe se ka keq ky burri i botes??! Biles kur te ushqen e shef mu ne drite syrit, shikim magjik, flirtues. lol.
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,388
Pikët
0
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Kam pare nje film para shume kohesh Beu, ka vite e sme kujtohet titulli tani qamet, e aty e degjova une, kur ai burri karakteri kryesor po perpiqej ti fitonte zemren njeres tha - feed her n she will be urs forever. E pastaj pasi mbaroi filmi, mendova ; po qe se ka keq ky burri i botes??! Biles kur te ushqen e shef mu ne drite syrit, shikim magjik, flirtues. lol.
Për çfar lloj ushqimi e keni fjalën juvve? Se mos e keni me nënkuptime dhe unë i bie kusive të kuzhinës kotë:d
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,914
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Juve ne usa shikoni sume crtani filma.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
54,331
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Kam pare nje film para shume kohesh Beu, ka vite e sme kujtohet titulli tani qamet, e aty e degjova une, kur ai burri karakteri kryesor po perpiqej ti fitonte zemren njeres tha - feed her n she will be urs forever. E pastaj pasi mbaroi filmi, mendova ; po qe se ka keq ky burri i botes??! Biles kur te ushqen e shef mu ne drite syrit, shikim magjik, flirtues. lol.
"did you say stake" "qesh"
https://www.youtube.com/watch?v=Us_kiRP6cqI
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Si te mbash nje femer te lumtur ?

Lool femrat duan shum gjera dhe ne fund nuk japin asgje.
Femra asnjeher sesht e lumtur edhe kur i ka te gjitha,kshuqe kot e keni asgje si ben te lumtur.
Duan apo sduan do ta gjejn nje difekt tek partneri qe kan ne krah dhe do duan patjeter nje arsye per tu zen me ju.
 
Top