• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Shqiptarët në Angli

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
57,088
Pikët
113
kishte veshur një fustan të bardhë dhe një xhaketë të zezë ku në pjesën e pasme i shkruante LOVE. :p

Biden e Johnson bëjnë shaka me gratë e tyre!


FAZITI....
personat e vdekur nga plagët më armë zjarri janë një burrë, grua si dhe një fëmijë.

https://insajderi.com/tre-te-vdekur-pas-te-shtenave-me-arme-zjarri-ne-nje-supermarket-ne-florida/

Kjo quhet.....normalitet DITOR tek PSIKOPATET e....
SHBA.... 10 senatorë përpiqen për përparim në projektligjin për infrastrukturën.
@Duaje Siveten
Po shko i peshkarexhe ka Irani aqe poshtna.
Hajde...tunga.
 

Elushe

~*~loved~*~
Anëtar
Aug 20, 2012
Postime
7,104
Pikët
113
kishte veshur një fustan të bardhë dhe një xhaketë të zezë ku në pjesën e pasme i shkruante LOVE. :p

Biden e Johnson bëjnë shaka me gratë e tyre!


FAZITI....
personat e vdekur nga plagët më armë zjarri janë një burrë, grua si dhe një fëmijë.

https://insajderi.com/tre-te-vdekur-pas-te-shtenave-me-arme-zjarri-ne-nje-supermarket-ne-florida/

Kjo quhet.....normalitet DITOR tek PSIKOPATET e....
SHBA.... 10 senatorë përpiqen për përparim në projektligjin për infrastrukturën.
@Duaje Siveten
Po shko i peshkarexhe ka Irani aqe poshtna.
Hajde...tunga.
E une vrisja mendjen perse u martua Borisi. Paska dasht te le pershtypje te mira tek Bideni.
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
11,450
Pikët
113
Woops! Edhe sivjet isha kaq krenare qe nuk kisha rene pre e genjeshtrave te 1 prillit 🤦🏻‍♀️
Edhe ti sa taktikisht e bere, mbas 2 muajve i kthen pergjigje fteses se kafes. :D

Por ja qe tpaska shpetu pa e pa data e postimit, 1 Prill.
 
Top